Logo Miasta Śrem

VII Piknik Żużlowy w Śremie

W niedzielę 07 września br. o godz. 14:00 na Stadionie Miejskim w Śremie rozpoczął się VII Piknik Żużlowy pod patronatem burmistrza Śremu.
W niedzielę 07 września br. o godz. 14:00 na Stadionie Miejskim w Śremie rozpoczął się VII Piknik Żużlowy pod patronatem Burmistrza Śremu. Oragizatorem imprezy był Kurier Śremski i Amatorskie Stowarzyszenie Żużlowe SPEEDWAY Śrem. Siódma edycja imprezy cieszyła się dużym zainteresowaniem mieszkańców. Stadion miejski był wypełniony niemal po brzegi - w wydarzeniu wzięło udział około 3000 kibiców. 

18 żużlowców walczyło między sobą na dochodzenie. Każdy miał trzy przejazdy, podczas których miał szansę na zdobycie najlepszego czasu. Zwycięzcą Pikniku został Tomasz Dudka z czasem 39,86.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności