Logo Miasta Śrem

Warsztaty w Klubie Senior+

Trwają warsztaty dla osób, które włączyły się w proces tworzenia Klubu Seniora+ "Jestem u siebie"– nowego miejsca aktywności osób w wieku powyżej 60 lat  
 
 
Spotkania są realizowane w ramach projektu „Śremski Senior – inicjator i organizator społeczny”, dofinansowanego z Rządowego Programu na Rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014 – 2020.   
1-(2).png

Podczas warsztatów piętnastoosobowa grupa realizuje zagadnienia związane z opracowaniem zasad korzystania z nowego miejsca przyjaznego seniorom, dającego poczucie bezpieczeństwa i możliwość rozwoju. Uczestnicy pozyskają wiedzę na temat sposobów promocji oraz opracują regulamin Klubu.

Spotkania prowadzą trenerzy z Fundacji Samorządowej z Poznania, którzy posiadają doświadczenie w realizacji projektów wspierających inicjatywy społeczne oraz współpracują w budowaniu działań lokalnych.

IMG_7090.jpg

Galeria zdjęć

Warsztaty w Klubie Senior+ Warsztaty w Klubie Senior+ Warsztaty w Klubie Senior+ Warsztaty w Klubie Senior+ Warsztaty w Klubie Senior+ Warsztaty w Klubie Senior+ Warsztaty w Klubie Senior+ Warsztaty w Klubie Senior+

Pliki do pobrania:

Warsztaty-Senior.zip
Format: zip, 6.69 MB
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności