Logo Miasta Śrem

Wielkanocne spotkanie mieszkańców z Burmistrzem Śremu

2 kwietnia 2026 roku, w Restauracji Balbinka w Śremie odbyło się spotkanie wielkanocne dla samotnych mieszkańców gminy Śrem. Wydarzenie, zorganizowane przez Centrum Usług Społecznych w Śremie oraz Burmistrza Śremu zgromadziło wielu uczestników.

Gości powitała p. Maria Świdurska – Dyrektor Centrum Usług Społecznych w Śremie, wprowadzając uczestników w atmosferę spotkania i podkreślając jego integracyjny charakter.

Następnie Burmistrz Śremu Grzegorz Wiśniewski złożył serdeczne życzenia świąteczne, podkreślając znaczenie budowania relacji i wzajemnego wsparcia, szczególnie w okresie Wielkanocy.

Spotkanie przebiegało w ciepłej, niemal rodzinnej atmosferze. Rozmowy o tradycjach wielkanocnych – zarówno kulinarnych, jak i obyczajów – stały się okazją do dzielenia się wspomnieniami i doświadczeniami. Nie zabrakło również zabawnych wielkanocnych quizów, które wprowadziły element radości i integracji. Na zakończenie wszyscy uczestnicy spotkania otrzymali wielkanocne upominki przygotowane przez Centrum Usług Społecznych w Śremie.

Galeria zdjęć

_MG_3224 _MG_3238 _MG_3240 _MG_3244 _MG_3246 _MG_3249 _MG_3251 _MG_3253 _MG_3254 _MG_3255 _MG_3256 _MG_3258 _MG_3262 _MG_3271 IMG_3211
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności