Logo Miasta Śrem

Wielkopolskie firmy w Japonii – ruszył nabór na wyjazd inwestycyjny

Departament Gospodarki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego informuje o rozpoczęciu naboru wniosków do udziału w wizycie inwestycyjnej do Japonii, która odbędzie się w terminie 27 września – 2 października 2025 r. W ramach wizyty przewidziano udział w Polsko-Japońskim Forum Inwestycyjnym w Osace.

Nabór skierowany jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw (zgodnie z rozporządzeniem Komisji (UE) nr 651/2014 z dnia 17 czerwca 2014 r.), a także uczelni wyższych i instytucji otoczenia biznesu posiadających siedzibę na terenie województwa wielkopolskiego. Warunkiem udziału jest zgodność profilu działalności z tematyką wizyty, tj. technologie niskoemisyjne. Szczegółowe warunki uczestnictwa oraz zakres wsparcia zostały określone w Regulaminie wizyty.

Podmioty zainteresowane udziałem proszone są o wypełnienie i podpisanie następujących dokumentów:

  1. Formularza zgłoszeniowego,
  2. Oświadczenia o pomocy de minimis,
  3. Formularza informacji przedstawianych przy ubieganiu się o pomoc de minimis.

Komplet dokumentów należy przesłać drogą elektroniczną na adres: drg.sekretariat@umww.pl

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 30 marca 2025 r. Zgłoszenia przesłane po tym terminie nie będą rozpatrywane.

Prosimy o zapoznanie się z treścią regulaminu oraz wzorem umowy.

Załączniki dostępne są do pobrania na stronie internetowej:
???? https://www.umww.pl/ogloszenie-o-naborze-do-udzialu-w-wizycie-inwestycyjnej-w-terminie-27-wrzesnia-2-pazdziernika

Dodatkowe informacje:
Departament Gospodarki
Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu
Tel.: 61 626 62 40
E-mail: drg.sekretariat@umww.pl

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności