Logo Miasta Śrem

​Wizyta PTTK Wągrowiec w Śremie

W dniu 27 sierpnia br. Śrem odwiedziła grupa turystów z Oddziału PTTK z Wągrowca.

Program wizyty obejmował zwiedzanie Śremu, spacer Promenadą oraz rejs jachtem „Carmen” po jeziorze Grzymisławskim. Po całym dniu w serdecznej atmosferze przy pięknej pogodzie w przystani Klubu Żeglarskiego „Odlewnik” spotkanie dobiegło końca.
Mamy nadzieję, że mieszkańcy Wągrowca wrócili do swoich domów z dobrymi wspomnieniami z naszego miasta.
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności