Logo Miasta Śrem

Wizyta uczniów z Francji

Dnia 2 kwietnia br. o godz. 9.30 w siedzibie Urzędu Miejskiego w Śremie, odbyło się spotkanie Burmistrza Adama Lewandowskiego z uczniami z Francji.
 
Młodzież przyjechała do Śremu w ramach wymiany z uczniami śremskiego Liceum Ogólnokształcącego im. Józefa Wybickiego. W spotkaniu udział wzięli także opiekunowie grupy, Koordynator Zespołu Obsługi Inwestorów, Promocji i Informacji - Dorota Gandecka oraz Barbara Jabłońska - Naczelnik Pionu Edukacji i Usług Społecznych. Na spotkaniu przedstawiono młodzieży ofertę jaką proponuje Śrem, omówiono zakres poczynionych inwestycji oraz plany rozbudowy Śremu i okolic na najbliższe lata.












 
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności