Logo Miasta Śrem

Wizyta uczniów z ZSPiG w Urzędzie Miejskim w Śremie

24 czerwca br. w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Śremie odbyło się spotkanie uczniów klasy 1 gimnazjum z ZSPiG w Śremie
24 czerwca br. w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Śremie odbyło się spotkanie uczniów klasy 1 gimnazjum z Zespołu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Śremie z Burmistrzem Śremu Adamem Lewandowskim. Młodzież przybyła do Urzędu celem poznania pracy urzędników , burmistrza i zasad funkcjonowania całej gminy.



powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności