Logo Miasta Śrem

Wizyta wojewody na płonącym składowisku w Pyszącej

W dniu 16 stycznia br. Wojewoda Wielkopolski Zbigniew Hoffmann oraz Dyrektor Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Dariusz Dymek spotkali się z Burmistrzem Śremu Adamem Lewandowskim oraz strażakami PSP na miejscu pożaru nielegalnego składowiska odpadów w Pyszącej.
1.jpg

Rozmowy dotyczyły skutecznego zakończenia akcji gaszenia oraz uzgodnień w kwestii zabezpieczenia technicznego. Uzgodniono że ciężki sprzęt niezbędny do ugaszenia pożaru udostępni wojsko. Burmistrz Śremu poinformował Wojewodę o prowadzonej korespondencji z instytucjami rządowymi w sprawie nielegalnego składowiska oraz pożarów.

 
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności