Logo Miasta Śrem

Wkrótce Święto Niepodległości

Zbliża się 90. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Z tej okazji w dniu 11 listopada o godz. 11.00 w Kościele Garnizonowym odbędzie się msza św.

Po niej delegacje złożą kwiaty na cmentarzu parafialnym, następnie wraz z wojskiem, policją, strażą pożarną i miejską oraz harcerzami przemaszerują na Plac 20 Października. Na rynku orkiestra dęta zaprezentuje musztrę paradną, a młodzież z Zespołu Szkół Ekonomicznych przedstawi montaż słowno-muzyczny.

Na zakończenie wszyscy będą mieli okazję spróbować wojskowej grochówki oraz rogali marcińskich. Serdecznie zapraszamy.

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności