Logo Miasta Śrem

Wojciech Karolak w Śremie

W sobotę 21 stycznia br. o godz. 19:00 w Kinoteatrze „Słonko” odbył się koncert ikony polskiego jazzu Wojciecha Karolaka.

W sobotę 21 stycznia br. o godz. 19:00 w Kinoteatrze „Słonko” odbył się koncert ikony polskiego jazzu Wojciecha Karolaka.
Dla śremskiej widowni Wojciech Karolak zagrał w towarzystwie perkusisty Arka Skolika i saksofonisty tenorowego Tomasza Grzegorskiego.

Publiczność żywo reagowała, a atmosfera koncertu na długo pozostanie w pamięci.





 
 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności