Logo Miasta Śrem

Konkurs fotograficzny „Aktywne lato Seniora”

Wojewoda Wielkopolska zaprasza seniorów do udziału w Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym 2024 pt. „Aktywne lato Seniora”.

Przedmiotem konkursu jest wykonanie i dostarczenie pracy fotograficznej przedstawiającej letnią aktywność uczestników placówek Senior+. 

W konkursie mogą wziąć udział seniorzy – uczestnicy zajęć w domach i klubach Senior+ na terenie województwa wielkopolskiego.

Cele konkursu:

  • promocja placówek Senior+ jako miejsc aktywnego starzenia się,          
  • rozwijanie pomysłowości i kreatywności.

Udział w konkursie jest bezpłatny. Dla zwycięzców przewidziano nagrody. 

Zgłoszenia można przesłać do 15 września br. 

 

Informacje szczegółowe i regulamin są dostępne na stronie https://www.poznan.uw.gov.pl/wojewodzki-konkurs-fotograficzny-2024-r-pt-aktywne-lato-seniora

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności