Logo Miasta Śrem

Wolontariusze nagrodzeni

10 grudnia br. wolontariusze wzięli udział w XV Gali Wolontariatu organizowanej przez Fundację na Rzecz Rewaloryzacji Miasta Śrem. Tegoroczną edycję gali z uwagi na pandemię zorganizowano w niewielkim gronie.
Do tytułu Wolontariusz Roku nominowano trzy osoby:
  • Oliwię Sobolewską – kandydatura z klubu z SP1
  • Oliwię Werwińską, która m.in. z zaangażowaniem wspierała Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Gaju
  • Dawida Woźniaka - mieszkańca Schroniska dla Bezdomnych Mężczyzn w Nochowie, który znany jest śremskim seniorom jako „Złota Rączka” i wolontariusz Pomocnej Dłoni .
 
O tytuł Kreatywnego Klubu Wolontariusza walczyło 8 klubów z szkół w całym powiecie śremskim:
  • Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Śremie
  • Szkoły Podstawowej im. Arcybiskupa Antoniego Baraniaka w Mchach
  • Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wlkp. w Chwałkowie Kościelnym.
  • Szkoły Podstawowej im. Janusza Kusocińskiego w Dolsku
  • Szkoły Podstawowej im. Wiosny Ludów w Książu Wielkopolskim
  • Zespołu Szkół Rolniczych w Grzybnie
  • Liceum Ogólnokształcącego im. Gen. Józefa Wybickiego w Śremie
  • Szkoły Katolickiej im. Jana Pawła II w Śremie
 
Wolontariuszem Roku została Oliwia Werwińska, a tytuł Kreatywnego Klubu Wolontariusza trafił do uczniów Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wlkp. w Chwałkowie Kościelnym.
 
XV-Gala-Wolontariatu-26-(1).jpg
 
XV-Gala-Wolontariatu-5.jpg
 
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności