Logo Miasta Śrem

Wręczono stypendia Burmistrza Śremu

27 listopada br. w Muzeum Śremskim odbyła się uroczysta Gala wręczenia Stypendiów Burmistrza Śremu. Za ubiegły rok szkolny wyróżniono 56 najzdolniejszych uczniów ze śremskich szkół podstawowych. 

Stypendium było przyznane w 4 kategoriach:
1. Stypendium za szczególne osiągnięcia w nauce
2. Stypendium za szczególne osiągnięcia sportowe 
3. Stypendium za najlepszy wynik ósmoklasisty 
4. Stypendium za szczególne osiągnięcia artystyczne 

W uroczystej gali wzięli udział uczniowie oraz ich najbliżsi. Galę prowadziła Barbara Jabłońska - naczelnik Edukacji i Usług Społecznych, a nagrody wręczył Burmistrz Śremu Adam Lewandowski. 

Galeria zdjęć

IMG_0390 IMG_0394 IMG_0399 IMG_0408 IMG_0410 IMG_0415 IMG_0424 IMG_0428 IMG_0447 IMG_0454 IMG_0462 IMG_0471 IMG_0478 IMG_0482 IMG_0486 IMG_0492 IMG_0495 IMG_0498 IMG_0501 IMG_0509
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności