Wspólne malowanie pisanek w Muzeum Śremskie
Jak co roku w Wielki Piątek 22.04.2011 Muzeum Śremskie zaprasza na wspólne malowanie pisanek dla dzieci i dorosłych woskową metodą batiku.

Jak co roku w Wielki Piątek 22 kwietnia 2011 r. Muzeum Śremskie zaprasza na wspólne malowanie pisanek dla dzieci i dorosłych woskową metodą batiku. Organizatorzy zapewniają barwniki, przyrządy do zdobienia oraz instruktaż.

Uwaga ! Uczestnicy przynoszą we własnym zakresie tyle jajek (na twardo), ile chce się ozdobić. Wydmuszki, jajka kacze, gęsie lub plastikowe nie nadają się do zdobienia metodą batiku! Wyłącznie jajka kurze na twardo! Wstęp w cenie biletu do muzeum: 3 zł/os.

