Wystawa - FOTOREPORTAŻ Z MIASTEM W TLE
W sobotę 31 stycznia w Muzeum Śremskim otwarto wystawę pokonkursową: "FOTOREPORTAŻ Z MIASTEM W TLE". Podczas wernisażu zostały ogłoszone wyniki konkursu.
W sobotę 31 stycznia w Muzeum Śremskim otwarto wystawę pokonkursową: "FOTOREPORTAŻ Z MIASTEM W TLE". Podczas wernisażu zostały ogłoszone wyniki konkursu.
Nagrodę Honorową WBP i CAK w Poznaniu uzyskała Dominika Marek, a NAGRODĘ GŁÓWNĄ Tomasz Turajski.
Spotkanie uświetnił koncert zespołu ZAKRĘT.
Wystawa potrwa do końca lutego.
Spotkanie uświetnił koncert zespołu ZAKRĘT.
Wystawa potrwa do końca lutego.




