Logo Miasta Śrem

Wystawa - FOTOREPORTAŻ Z MIASTEM W TLE

W sobotę 31 stycznia w Muzeum Śremskim otwarto wystawę pokonkursową: "FOTOREPORTAŻ Z MIASTEM W TLE". Podczas wernisażu zostały ogłoszone wyniki konkursu.
W sobotę 31 stycznia w Muzeum Śremskim otwarto wystawę pokonkursową: "FOTOREPORTAŻ Z MIASTEM W TLE". Podczas wernisażu zostały ogłoszone wyniki konkursu.
 
Nagrodę Honorową WBP i CAK w Poznaniu uzyskała Dominika Marek, a NAGRODĘ GŁÓWNĄ Tomasz Turajski.

Spotkanie uświetnił koncert zespołu ZAKRĘT.

Wystawa potrwa do końca lutego.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności