Logo Miasta Śrem

Wystawa - Wygrywam najcenniejsze

Od 23 września br. do 30 października br. w Muzeum Śremskim można oglądać wystawę fotograficzną „Wygrywam najcenniejsze...” fotoreportaż z badań prowadzonych w Ameryce Południowej przez ks. prof. dr. hab. Piotra Nawrota.


 
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności