Logo Miasta Śrem

XV edycja konkursu Bezpiecznie na drodze

27 kwietnia 2017 r. w Klubie Relax w Śremie odbyła się XV edycja gminnego konkursu „Bezpiecznie na drodze” skierowanego do uczniów szkół podstawowych z terenu gminy Śrem. 
Uczestników konkursu przywitał Bartosz Żeleźny Zastępca Burmistrza Śremu, przewodniczący Rady Programu Bezpieczne Miasto, mł. insp. Sławomir Jądrzak Komendant Powiatowy Policji w Śremie oraz maskotka wielkopolskiej Policji - sierżant Pyrek.

Podczas finałowego etapu reprezentanci szkół podstawowych rozwiązywali zadania dotyczące zasad bezpieczeństwa na drodze. W konkursie najlepiej zaprezentowała się reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 4 im. Marii Konopnickiej w Śremie zdobywając pierwsze miejsce. 

Organizatorami XV edycji konkursu „Bezpiecznie na drodze” byli: Rada Programu Bezpieczne Miasto, Szkoła Podstawowa nr 4 w Śremie, Komenda Powiatowa Policji w Śremie, Straż  Miejska w Śremie oraz Klub Relax.
 
 

Galeria zdjęć

XV edycja konkursu Bezpiecznie na drodze XV edycja konkursu Bezpiecznie na drodze XV edycja konkursu Bezpiecznie na drodze XV edycja konkursu Bezpiecznie na drodze XV edycja konkursu Bezpiecznie na drodze XV edycja konkursu Bezpiecznie na drodze XV edycja konkursu Bezpiecznie na drodze XV edycja konkursu Bezpiecznie na drodze XV edycja konkursu Bezpiecznie na drodze XV edycja konkursu Bezpiecznie na drodze XV edycja konkursu Bezpiecznie na drodze XV edycja konkursu Bezpiecznie na drodze XV edycja konkursu Bezpiecznie na drodze
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności