05 - 08 - 2021 Godz. 13:18 Zagłosuj na Śrem w plebiscycie na ukwiecone miasta Gmina Śrem bierze udział w konkursie na najpiękniej ukwiecone miasto w Polsce. Głosowanie trwa do 19 sierpnia. Na profilu na facebooku https://www.facebook.com/inspirowani przy wybranym zdjęciu wystarczy kliknąć "Lubię to!". Zachęcamy do udziału!