Zakończenie konkursu Podwórko NIVEA
1 czerwca br. o godzinie 11:45 w Kinoteatrze Słonko miało miejsce wielkie oczekiwanie na wyniki konkursu „Podwórko NIVEA”.

1 czerwca br. o godzinie 11:45 w Kinoteatrze Słonko miało miejsce wielkie oczekiwanie na wyniki konkursu „Podwórko NIVEA”. Nasze miasto od dwóch miesięcy brało udział w zmaganiach o wymarzony plac zabaw.





O 12:00 podano oficjalne wyniki – wygraliśmy. Śrem znalazł się w zwycięskiej 20 – ce pokonując tym samym ponad 1000 innych lokalizacji z całej Polski.
Na spotkanie w Słonku przybyły mamy ze swoimi dziećmi, młodzież i inni zaangażowani w głosowanie.
Dziękujemy wszystkim mieszkańcom – każdemu kto głosował na naszą lokalizację w Parku Puchalskiego w Śremie. Dziękujemy za wielką determinację, zaangażowanie i poświęcony czas – dzięki Wam udało nam się zdobyć wymarzone rodzinne miejsce zabaw.
Plac zabaw powstanie w miesiącu lipcu/sierpniu.




