Logo Miasta Śrem

Zakończenie lata na plaży

Dnia 31 sierpnia br. na plaży miejskiej odbyło się pożegnanie lata.
Impreza rozpoczęła się turniejem siatkówki plażowej. Na scenie wystąpiły gwiazdy śremskiej estrady oraz akordeonista Tomasz Drabina. Na zakończenie pojawiła się parada żaglówek. Główną atrakcją było wypuszczenie lampionów.  



Fot. ŚOK


Fot. ŚOK


Fot. ŚOK


Fot. ŚOK

Fot. ŚOK

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności