Logo Miasta Śrem

Zakończyła się druga edycja kampanii Rowerowy Śrem

Druga odsłona rowerowej kampanii Śremu dobiegła końca. Podstawowym celem kampanii "Rowerowy Śrem" było zachęcenie mieszkańców do korzystania z roweru ze względów ekonomicznych, ekologicznych, ale przede wszystkim zdrowotnych.
 
Druga odsłona rowerowej kampanii Śremu dobiegła końca. Podstawowym celem kampanii "Rowerowy Śrem" było zachęcenie mieszkańców do korzystania z roweru ze względów ekonomicznych, ekologicznych, ale przede wszystkim zdrowotnych. Jazda rowerem to doskonały sposób na aktywny wypoczynek, atrakcyjne spędzanie czasu oraz zwiedzanie okolic.
Jednym z elementów kampanii była akcja „Zwiedzaj region śremski na rowerze”. W ramach tej akcji do dnia 15 października br. do urzędu dostarczone zostały 24 karty rowerzysty, na których zebrana liczba pieczątek była wystarczająca do otrzymania kasku z logo „Rowerowy ��rem”. Najstarsza rowerzystka liczy 77 lat, dwójka najmłodszych rowerzystów - 8 lat.  
 
Kaski otrzymują:
 
1. Zbigniew Adamski
2. Janina  Kaptur
3. Iwona Kokocińska
4. Kinga Kokocińska
5. Waldemar Kokociński
6. Jakub  Kokociński
7. Aleksandra Mieloszyńska
8. Krystyna Mieloszyńska
9. Grzegorz Mieloszyński
10. Grażyna Nowacka
11. Bartosz Owczarzak
12. Daniel Piasecki
13. Barbara  Ratajczak
14. Hubert  Roszyk
15. Szymon Roszyk
16. Anna  Roszyk
17. Jacek Roszyk
18. Małgorzata Rzanny
19. Beata Rzanny
20. Wojciech Rzanny
21. Andżelika Wojciechowska
22. Dominika Wojciechowska
23. Dorota Woźna
24. Rafał Woźny
 
Wszystkich nagrodzonych zapraszamy po odbiór kasków do Zespołu Obsługi Inwestorów, Promocji i Informacji Urzędu Miejskiego w Śremie – pok. nr 2 (lewe wejście do urzędu), w godzinach od 7.00 do 15.00.
 
Gratulujemy!
 
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności