10 - 11 - 2014 Godz. 00:00 ZAKRĘT w Słonku Z okazji Święta Niepodległości zapraszamy wszystkich Państwa na koncert zespołu Zakręt. Odbędzie się on we wtorek 11 listopada br. w Kinoteatrze Słonko o godz. 18:00. Patronat nad wydarzeniem objął Burmistrz Śremu. Wstęp wolny.