Logo Miasta Śrem

ZAKRĘT w Słonku

Z okazji Święta Niepodległości zapraszamy wszystkich Państwa na koncert zespołu Zakręt.
Odbędzie się on we wtorek 11 listopada br. w Kinoteatrze Słonko o godz. 18:00. Patronat nad wydarzeniem objął Burmistrz Śremu. Wstęp wolny.
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności