09 - 06 - 2005 Godz. 00:00 Zaproszenie dla mieszkańców gminy Śrem do zwiedzania nowej stacji uzdatniania wody i oczyszczalni śc Zaproszenie dla mieszkańców gminy Śrem do zwiedzania nowej stacji uzdatniania wody i oczyszczalni ścieków.