Logo Miasta Śrem

Zaproszenie na Festyn BAWMY SIĘ WSZYSCY

Serdecznie zapraszamy w niedzielę 12 sierpnia br w godz. 15:00 - 20:00 na Plażę Miejską nad Jezioro Grzymisławskie, gdzie odbędzie się festyn BAWMY SIĘ WSZYSCY....

Serdecznie zapraszamy w niedzielę 12 sierpnia br w godz. 15:00 - 20:00 na Plażę Miejską nad Jezioro Grzymisławskie, gdzie odbędzie się festyn BAWMY SIĘ WSZYSCY. Organizatorem imprezy jest Komenda Powiatowa Policji oraz Burmistrz Śremu. Dla tych, którzy zdecydują się odwiedzić w niedzielne popołudnie śremską plażę organizatorzy przygotowali szereg atrakcji: pokazy policji i straży pożarnej, gry i zabawy sportowe, konkursy z nagrodami i wiele innych. ZAPRASZAMY


obrazek

plakat imprezy - pobierz

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności