Logo Miasta Śrem

Zaproszenie na Konferencję o komunikacji, motywacji i relacjach – Aktywni w Śremie.

OPS.png
27 i 31 maja 2019 r. w sali widowiskowej Muzeum Śremskiego odbędzie się konferencja pn. „Aktywni w Śremie: strefa zmiany, motywacji i rozwoju” - organizatorem konferencji jest Ośrodek Pomocy Społecznej w Śremie.
Podczas konferencji zostaną poruszone tematy związane m.in. z: relacjami międzyludzkimi, ich rolą i znaczeniem w życiu społecznym i zawodowym; umiejętnościami interpersonalnymi; znaczeniem dialogu w kontaktach rodzinnych.

Szczegółowy program wydarzenia dostępny jest w załączniku.

Pliki do pobrania:

Program-Konferencji-Aktywni-w-Sremie.pdf
Format: pdf, 227.22 kB
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności