Zaproszenie na wystawę
Muzeum Śremskie i Zespół Szkół Politechnicznych im. Powstańców WIelkopolskich w Śremie zapraszają na wystawę "Spacer z Kirchnerem"
Muzeum Śremskie i Zespół Szkół Politechnicznych im. Powstańców WIelkopolskich w Śremie zapraszają na wystawę "Spacer z Kirchnerem" oraz spotkanie z Piotrem Pandyrą i malarką Urszulą Brylewską - Łakomską.
Spotkanie odbędzie się 30 marca 2015 roku o godz. 16:00 w auli Zespołu Szkół Politechnicznych im. Powstańców WIelkopolskich w Śremie , ul. ks. Jerzego Popiełuszki 30.
Spotkanie odbędzie się 30 marca 2015 roku o godz. 16:00 w auli Zespołu Szkół Politechnicznych im. Powstańców WIelkopolskich w Śremie , ul. ks. Jerzego Popiełuszki 30.

