Logo Miasta Śrem

Zasady użytkowania boisk gminnych od 6 maja

Zgodnie z dyspozycjami rządu, od 4 maja można korzystać z zewnętrznej infrastruktury sportowej: z boisk i stadionów sportowych, kortów tenisowych, stadnin koni czy sportów wodnych.

Obowiązują jednak szczególne zasady zachowania bezpieczeństwa w sytuacji epidemii koronawirusa.

 

Instrukcje bezpieczeństwa na boiskach gminnych przedstawione są poniżej:

Boiska-sportowe-Poznanska.jpg

Boiska-sportowe-wiejskie.jpg

Boiska-sportowe-Psarskie.jpg

Korty-tenisowe-Psarskie.jpg

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności