Zbiórka odpadów wielkogabarytowych
W dniach 20 - 22.06.2007 r. odbędzie się zbiórka odpadów wielkogabarytowych (mebli, zużytego sprzętu RTV i AGD, dywanów) zorganizowana przez Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i...
W dniach 20 - 22.06.2007 r.
odbędzie się zbiórka odpadów wielkogabarytowych (mebli,
zużytego sprzętu RTV i AGD, dywanów) zorganizowana przez
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w
Śremie.
Akcja prowadzona będzie nieodpłatnie, w gminach Śrem, Dolsk i
Książ Wlkp.
Na terenach wiejskich należy wyznaczyć jedno miejsce, w którym
będą zebrane odpady.
Odpady należy zgłosić telefonicznie pod nr tel. 061 28 30
511.
