Logo Miasta Śrem

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych

W dniach 20 - 22.06.2007 r. odbędzie się zbiórka odpadów wielkogabarytowych (mebli, zużytego sprzętu RTV i AGD, dywanów) zorganizowana przez Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i...

W dniach 20 - 22.06.2007 r. odbędzie się zbiórka odpadów wielkogabarytowych (mebli, zużytego sprzętu RTV i AGD, dywanów) zorganizowana przez Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Śremie.
Akcja prowadzona będzie nieodpłatnie, w gminach Śrem, Dolsk i Książ Wlkp.
Na terenach wiejskich należy wyznaczyć jedno miejsce, w którym będą zebrane odpady.
Odpady należy zgłosić telefonicznie pod nr tel. 061 28 30 511.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności