Zjawiskowa majówka
Wczoraj na zaproszenie Ośrodka Pomocy Społecznej do Parku im. Powstańców Wielkopolskich w Śremie przybyło aż kilkuset mieszkańców miasta.
Wczoraj (19 maja) na zaproszenie Ośrodka Pomocy Społecznej do Parku im. Powstańców Wielkopolskich w Śremie przybyło aż kilkuset mieszkańców miasta.
Śremska majówka skierowana do osób starszych, samotnych, niepełnosprawnych odbyła się z okazji "5 dnia dobrych uczynków” pod hasłem „Zjawiskowa majówka”.
Choć pogoda nie dopisała, nie zabrakło powodów do radości. Dla zaproszonych gości przewidziano wiele atrakcji, m.in. występy dzieci ze szkoły w Nochowie, gry, zabawy, a na końcu odbyła się zabawa taneczna.




