Logo Miasta Śrem

Zmiany w komunikacji miejskiej. Wyłączenie przystanków na ulicy Gostyńskiej

Burmistrz Śremu informuje, że wstępnie w dniu 16.10.2014 r. oraz 21.10.2014 r. zostanie całkowicie wyłączona z ruchu ul. Gostyńska na odcinku od ul. Mickiewicza do ul. Staszica.

KOMUNIKAT
 
W związku z tym nie będzie możliwy przejazd tą trasą. 
W tym okresie zostanie wyłączony z obsługi przystanek Mickiewicza I, Mickiewicza II, Mickiewicza III, Gostyńska I, Staszica I i Staszica II. 
Kursy linii nr 1, 2, 3, 4, 6, 7, 9 10, 11 będą odbywały się ulicą Kilińskiego i ulicą Grunwaldzką, a następnie zgodnie z rozkładem jazdy. 
Za utrudnienia bardzo przepraszamy i liczymy na Państwa wyrozumiałość.
 
 
Szczegółowe informacje na temat wprowadzonych zmian są zamieszczone na stronie internetowej:
 
 
Burmistrz Śremu
 
Adam Lewandowski
 
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności