Logo Miasta Śrem

​B.B. King w cyklu "Pasjonaci..."

22 października w Kinoteatrze "Słonko" odbędzie się kolejne spotkanie cyklu "Pasjonaci - Ocalić od zapomnienia".
Tym razem tematem wspomnień będzie król bluesa i jeden z najwybitniejszych gitarzystów w dziejach - B.B. King. 

Spotkanie poprowadzi pan Zbigniew Hoppe. Wstęp wolny, zapraszamy!
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
wydarzenia