Logo Miasta Śrem

Biesiada Wigilijna w grudniu w "Słonku"

Śremski Ośrodek Kultury zaprasza na uroczysty koncert w wykonaniu Artystów Scen Poznańskich, który odbędzie się w niedzielę, 9 grudnia, w Kinoteatrze "Słonko" o godzinie 16:00 oraz 18:00.
Koncert zatytułowany „Biesiada Wigilijna” – jak na biesiadę przystało – zbiera ludzi, których łączy zamiłowanie do tradycji, do polskich kolęd i pastorałek, opowieści wigilijnych spisanych przez polskich poetów. To idealny koncert mający przygotować ludzi do Świąt Bożego Narodzenia albo przeprowadzić ich w Nowy Rok, który jest zawsze jedną wielką niewiadomą. Tego wieczoru przeniesiemy się wszyscy w krainę pachnącą choinką, piernikami i… kolędą. Piękna sceneria, dostojne stroje szlacheckie, doskonałe prowadzenie koncertu - to tylko niektóre atuty spektaklu muzycznego, który jest doskonałym wprowadzeniem w bożonarodzeniowy klimat.
 
Wystąpią: Anna Bajerska-Witczak, Karolina Garlińska, Klaudiusz Kapłon oraz Tomasz Raczkiewicz.

Rezerwacje w ŚOK lub pod numerem telefonu 61 28 35 904. Bilety zakupić można także poprzez system Bilety24
biesiada_645.jpg
Miejsce:Kinoteatr "Słonko"
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
wydarzenia