Logo Miasta Śrem

Gra miejska z Krzysztofem Petkiem

Biblioteka Publiczna im. H. Święcickiego w Śremie zaprasza do gry miejskiej z Krzysztofem Petkiem "Śladami Powstania Wielkopolskiego", która odbędzie się dnia 6 października 2018 roku o godzinie 9.30.
Gra miejska "Śladami Powstania Wielkopolskiego" - Tajne akta Henryka Swinarskiego

Gra miejska ma w zabawowy, emocjonujący sposób przybliżyć młodzieży historię Powstania Wielkopolskiego, pozwolić na podróż w czasie i zetknięcie z miejscami, które odegrały kluczową rolę w tym patriotycznym zrywie. Daty, nazwiska, liczby stanowią tylko okruchy historii, pomagające zrozumieć sedno, sens, wagę wydarzenia. Zagadka, tajemnica, rywalizacja – pomogą w znalezieniu tego sensu. 
W grze weźmie udział młodzież gimnazjalna ze Szkoły Podstawowej nr 5.
 
2018-10-06-gra-miejska-Petek.jpg
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
wydarzenia