Logo Miasta Śrem

Pasjonaci. Ocalić od zapomnienia" - Louis Armstrong

W środę - 23 marca o godz. 17.00 w Kinoteatrze "Słonko" odbędzie się kolejne, trzydzieste trzecie spotkanie cyklu "Pasjonaci - Ocalić od zapomnienia". 
Tym razem tematem wspomnień będzie Louis Armstrong - amerykańskiego trębacza i wokalistę jazzowego, który wyróżniał się stylem gry na trąbce i wokalistyką jazzową, do której wprowadził śpiew scatem.

Moderatorem spotkania tradycyjnie będzie Pan Zbigniew Hoppe - śremski miłośnik filmu, muzyki, sztuki.
Wstęp wolny!

Zapraszamy!
Miejsce:Kinoteatr "Słonko"
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
wydarzenia