Logo Miasta Śrem

Spektakl "Najsłodszy owoc"

A gdyby się tak zamienić: rolami, partnerami, życiem. Ten owoc w ogrodzie sąsiada słodszy! Za ścianą mają lepiej, na pewno... Jesteście Państwo przekonani? Prapremiera austriackiej sztuki "Najsłodszy owoc" Stefana Vogla, pełna zaskakujących zakrętów akcji i przezabawnych perypetii, spróbuje poddać te pomysły analizie.
Czworo przyjaciół z czasów Podstawówki, "pożenionych" ze sobą, wezmą się do działania "ku uciesze" publiczności, niosąc jej rozsądne wnioski. Dwie godziny mądrej zabawy zagwarantują Państwu znani z wielu filmów i seriali aktorzy młodego pokolenia, w spektaklu wyreżyserowanym przez Dariusza Taraszkiewicza. Choreografię przygotowała zwyciężczyni Edycji Tańca z gwiazdami Jania Lesar.
 
Gwiazdorska obsada aktorska:
Edyta Herbuś/ Anna Matysiak/ Joanna Jabłczyńska,
Kaja Paschalska/Alicja Kwiatkowska,
Paweł Okraska/Krzysztof Wieszczek,
Adam Adamonis/Bartek Firlet

Bilety dostępne na kupbilecik.pl 
Miejsce:Muzeum Śremskie, ul. Mickiewicza 89
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
wydarzenia