Logo Miasta Śrem

Tyle słońca w naszym mieście - Tydzień Profilaktyki i rozwiązywania problemów uzależnień

Burmistrz Śremu Adam Lewandowski zaprasza w dniach 5-12 września 2021 do udziału w cyklu imprez profilaktycznych pod hasłem Tyle słońca w naszym mieście - Tydzień Profilaktyki i rozwiązywania problemów uzależnień.
Projekt realizowany  w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na rok 2021
Miejsce:Amfiteatr i plener Muzeum Śremskiego
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
wydarzenia