Wernisaż wystawy - Niedomknięty krąg
Muzeum Śremskie zaprasza w sobotę 11 marca 2017r. o godz. 13:30 na wernisaż wystawy pt. "Niedomknięty krąg 15+1 rysunek i malarstwo"
Niedomknięty krąg, odsłona drugaNatalia Ceglarz
Agnieszka Dzikowska
Wanda Jabłońska
Aleksandra Jarno
Ewa Jędrzejewska
Edyta Krawczyk
Ilona Kuta
Mariola Kwarta
Ilona Marciniak
Paulina Oczkowska
Anna Radajewska
Maria Selmoser
Maria Sibila
Halina Szmyt
Mirosława Tomczak
Urszula Brylewska-Łukomska
W wystawie biorą udział uczestniczki zajęć Studia Plastyki Śremskiego Ośrodka Kultury oraz członkowie poznańskiego Stowarzyszenia Inicjatyw Twórczych "Po godzinach", które tworzą luźną grupę towarzyską pracują wspólnie na plenerach i wyjazdach edukacyjnych. Pokazywane prace są efektem działań w ostatnim roku. To druga odsłona wystawy pod tym samym tytułem, prezentowanej w Muzeum Śremskim cztery lata temu. Zmieniają się twórczynie, krąg się nie domyka.
Kuratorką wystawy jest artystka malarka Urszula Brylewska-Łukomska.
Wystawa w galerii Muzeum Śremskiego potrwa do 22 marca 2017 roku.
Kuratorką wystawy jest artystka malarka Urszula Brylewska-Łukomska.
Wystawa w galerii Muzeum Śremskiego potrwa do 22 marca 2017 roku.
Miejsce:Muzeum Śremskie
