Logo Miasta Śrem

Wernisaż wystawy - Niedomknięty krąg

​Muzeum Śremskie zaprasza w sobotę 11 marca 2017r. o godz. 13:30  na wernisaż wystawy pt. "Niedomknięty krąg 15+1 rysunek i malarstwo"
Niedomknięty krąg, odsłona druga
Natalia Ceglarz 
Agnieszka Dzikowska 
Wanda Jabłońska 
Aleksandra Jarno 
Ewa Jędrzejewska 
Edyta Krawczyk 
Ilona Kuta 
Mariola Kwarta 
Ilona Marciniak 
Paulina Oczkowska
Anna Radajewska 
Maria Selmoser 
Maria Sibila
Halina Szmyt
Mirosława Tomczak
Urszula Brylewska-Łukomska
 
W wystawie biorą udział uczestniczki zajęć Studia Plastyki Śremskiego Ośrodka Kultury oraz członkowie poznańskiego Stowarzyszenia Inicjatyw Twórczych "Po godzinach", które tworzą luźną grupę towarzyską pracują wspólnie na plenerach i wyjazdach edukacyjnych. Pokazywane prace są efektem działań w ostatnim roku. To druga odsłona wystawy pod tym samym tytułem, prezentowanej w Muzeum Śremskim cztery lata temu. Zmieniają się twórczynie, krąg się nie domyka.
Kuratorką wystawy jest artystka malarka Urszula Brylewska-Łukomska.
Wystawa w galerii Muzeum Śremskiego potrwa do 22 marca 2017 roku.
Miejsce:Muzeum Śremskie
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
wydarzenia