Logo Miasta Śrem

Funkcjonowanie Komunikacji Miejskiej w okresie Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku

Funkcjonowanie Komunikacji Miejskiej w okresie Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku

FUNKCJONOWANIE KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ
W OKRESIE ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA
 I NOWEGO ROKU



24.12.2010 r. - WIGILIA
do godz. 16.00 komunikacja jak w dni robocze
po godz. 16.00 komunikacja zawieszona
 

25.12.2010 r. - I DZIEŃ ŚWIĄT
komunikacja zawieszona
 

26.12.2010 r. - II DZIEŃ ŚWIĄT
komunikacja  jak w niedziele i święta
 

31.12.2010 r. - SYLWESTER
do godz. 16.00 komunikacja jak w dni robocze
po godz. 16.00 komunikacja zawieszona
 

01.01.2011 r. - NOWY ROK
komunikacja zawieszona
 
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności