Zmiany w komunikacji miejskiej
Burmistrz Śremu informuje, że od 1 kwietnia 2015 r.
w komunikacji miejskiej i podmiejskiej zostaną wprowadzone zmiany

KOMUNIKAT

KOMUNIKAT
Burmistrz Śremu informuje, że od 1 kwietnia 2015 r.
w komunikacji miejskiej i podmiejskiej zostaną wprowadzone następujące zmiany:
LINIA NR 5
Wprowadzono dodatkowy przystanek Kilińskiego I.
LINIA NR 12
Wprowadzono dodatkowy przystanek Jeleńczewo
(na żądanie).
LINIA NR 14
Wprowadzono dodatkowy przystanek Błociszewo II.
LINIA NR 17
Wprowadzono dodatkowy przystanek Feliksowo.
Szczegółowe informacje na temat wprowadzonych zmian są zamieszczone na stronie internetowej: