Badanie Klimatu Rowerowego - wypełnij ankietę
Metropolia Poznań we współpracy z Polską Unią Mobilności Aktywnej zachęca do Badania Klimatu Rowerowego. Do akcji dołącza także gmina Śrem.

Internetowa ankieta pozwoli znaleźć odpowiedzi na wiele pytań o sytuacji rowerzystów w miastach, w tym w Śremie. Pytania dotyczą infrastruktury, bezpieczeństwa na drogach, relacji z innymi użytkownikami i częstości korzystania z rowerów.
Wypełnienie formularza zajmuje tylko kilka minut.
W efekcie badania stworzą wielowymiarowy obraz sytuacji osób korzystających z rowerów w poszczególnych miastach i gminach Polski. Umożliwia to wsparcie argumentów na rzecz poprawy warunków jazdy rowerem i jakości przestrzeni publicznej.
Zachęcamy do wypełnienia ankiety!
ANKIETA
rowerowyklimat.pl
