Logo Miasta Śrem

Bezpłatne badania nerek dla osób 50+

Osoby, które ukończyły 50 lat, będą miały okazję za darmo zbadać swoją krew pod kątem chorób nerek. W niedzielę, 12 marca 2016 roku odbędzie się akcja NEFROTEST w Śremie.
Jest to część ogólnopolskiej kampanii społecznej organizowanej przez Nefron Sekcję Nefrologiczną Izby Gospodarczej Medycyna Polska oraz B.Braun Avitum Polska. Patronat nad akcją objął również Burmistrz Śremu Adam Lewandowski
Aby skorzystać z tych badań, należy się wcześniej zarejestrować.
grafika-nefrotest.jpg

Na przewlekłą chorobę nerek cierpi prawie 4 miliony Polaków. Większość z nich nie zdaje sobie z tego sprawy, ponieważ choroba początkowo często przebiega bez objawów. Pacjenci trafiają do lekarzy, gdy nerki są już zniszczone, organizm zatruty toksynami, a serce i inne narządy wewnętrzne poważnie uszkodzone. Choroby nerek można w łatwy sposób wykryć podczas badań moczu i krwi. 

 
REJESTRACJA:
6-7 marca 2017, godz. 10:00-15:00
tel. 516 05 07 05, 516 07 05 07


BADANIA:
niedziela 12 marca 2017, godz.8:00-16:00
B.BRAUN AVITUM
STACJA DIALIZ W ŚREMIE
ul. Chełmońskiego 1
(parterowy budynek na tyłach szpitala)



 

Pliki do pobrania:

Nefrotest-informacja.doc
Format: doc, 385.5 kB
Nefrotest-plakat.pdf
Format: pdf, 961.39 kB
Nefrotest-ulotka.pdf
Format: pdf, 502.1 kB
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności