Logo Miasta Śrem

Burmistrz Śremu na Targach Wodorowych w Hamburgu

df

Burmistrz Śremu, Grzegorz Wiśniewski, reprezentował gminę Śrem na Hydrogen Technology Expo Europe w Hamburgu, największych targach technologii wodorowej na świecie, które odbyły się w dniach 22-24 października 2024 r. Wydarzenie zgromadziło ponad 750 wystawców oraz 15 tysięcy odwiedzających z całego świata. Podczas targów Burmistrz zaprezentował projekt osiedla wodorowego Śremskiego TBS, którego rozwiązania ekologiczne wspierają neutralność klimatyczną.

Takie wydarzenia to możliwość wymiany wiedzy z liderami branży i poznania innowacyjnych technologii. Targi pozwalają na zdobywanie cennych doświadczeń oraz nawiązywanie współpracy, które mogą przyspieszyć lokalne inwestycje i przyczynić się do rozwoju zrównoważonych technologii energetycznych w naszym regionie. 

Wizyta studyjna, zorganizowana pod przewodnictwem Samorządu Województwa Wielkopolskiego, była częścią projektu „Wielkopolskie Inteligentne Specjalizacje – Ekosystem na rzecz neutralności klimatycznej (WIS-E 4 NET ZERO)”, realizowanego w ramach działania FEWP.01.07, które jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w Regionalnym Programie Operacyjnym Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027.

#FunduszeUE #FunduszeEuropejskie

Galeria zdjęć

464219189_1116618720468896_3060124705971469999_n 464468506_1116619157135519_8588357746592532523_n 464470769_1116619117135523_4359424739435649891_n 464333697_1116618687135566_4110168993069234565_n 464395417_1116619047135530_3655245242058022907_n 464313730_1116618570468911_5029136783620580550_n 463875235_1116619130468855_6738921217249841462_n 463984125_1116618617135573_1811703437594512061_n 464413017_1116618770468891_6572289783962033821_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności