Burmistrz Śremu ogłasza nabór UZUPEŁNIAJĄCY w ramach III naboru wniosków w Programie Priorytetowym „Ciepłe Mieszkanie”.
.png)
Wnioski przyjmowane będą od 13.03.2025 r. do wyczerpania kwoty przyznanego Gminie Śrem dofinansowania przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu.
Wnioski należy składać na obowiązującym formularzu wniosku wraz z wymaganymi załącznikami:
− w formie papierowej (Urząd Miejski w Śremie, ul. Plac 20 Października 1, 63-100 Śrem) lub
− elektronicznie (ePUAP, adres skrytki: /UMSrem/UM).
Szczegółowe informacje dotyczące naboru zawarte są w ogłoszeniu o naborze wniosków, w zarządzeniu nr 13/2025 Burmistrza Śremu z dnia 17 stycznia 2025 r. w sprawie regulaminu III naboru wniosków o dofinansowanie dla beneficjentów końcowych w ramach Programu Priorytetowego „Ciepłe Mieszkanie” na terenie gminy Śrem oraz w Programie Priorytetowym Ciepłe Mieszkanie:
https://www.wfosgw.poznan.pl/programy/program-priorytetowy-cieple-mieszkanie-2/
https://czystepowietrze.gov.pl/inne-programy/cieple-mieszkanie
Termin realizacji przedsięwzięcia: 30.09.2025 r.
Uwaga: Program „Ciepłe Mieszkanie” nie dofinansowuje wyłącznie wymiany stolarki okiennej i/lub drzwiowej w lokalach mieszkalnych znajdujących się w budynkach wielorodzinnych. Wymiana stolarki możliwa jest pod warunkiem demontażu w ramach wniosku wszystkich nieefektywnych źródeł ciepła na paliwa stałe (tzw. „kopciuchów”) służących do ogrzewania lokalu oraz zakupu i montażu efektywnego źródła ciepła w tym lokalu.
