Logo Miasta Śrem

Zakończony nabór wniosków w programie „Ciepłe Mieszkanie”

CiepleMieszkanie-logo-(1).png
 
Zakończony nabór wniosków w programie „Ciepłe Mieszkanie” 
 
Burmistrz Śremu informuje, że z powodu wyczerpania kwoty przyznanego Gminie Śrem dofinansowania przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu uzupełniający nabór wniosków w ramach III naboru wniosków w Programie Priorytetowym „Ciepłe Mieszkanie” został zakończony.

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności