Logo Miasta Śrem

Ferie zimowe na basenie i lodowisku

Serdecznie zapraszamy wszystkie chętne dzieci ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich gminy Śrem do bezpłatnego korzystania w czasie ferii z basenu oraz lodowiska.


Dzieci i młodzież mogą skorzystać z bezpłatnego pobytu na basenie i lodowisku w następujących dniach i godzinach:
basen - od poniedziałku 18 stycznia do soboty 30 stycznia w godz. 7:00 - 13:00
niedziela 24 i 31 styczeń w godz. 9:00 - 13:00

Lodowisko - od poniedziałku 18 stycznia do soboty 30 stycznia w godz.  8:00, 9:15, 10:30, 11:45
niedziela 24 i 31 styczeń godz. 9:15, 10:30 i 11:45

Akcja zimowa jest sfinansowana ze środków budżetowych gminy Śrem.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności