Harry Potter i Książę Półkrwi- wyjazd z ŚOK
Śremski Ośrodek Kultury organizuje wyjazd do kina na premierowy pokaz najnowszych przygód Harrego Pottera, który odbędzie się w nocy z 23 na 24 lipca o godzinie 00.01 w Kinepolis Ciemna City w Poznaniu.
Wyjazd autobusu o godzinie 22.00 ze Starego Targowiska.
Koszt 30 zł.
Zapisy i rezerwacje w ŚOK oraz pod numerem 0 61 28 35 904.
Planowany powrót do Śremu ok. godz.3.30.
Serdecznie zapraszamy!
