Hurtownia Sezam otwarła nową halę magazynową
W piątek, 17 lipca br. w siedzibie firmy Sezam otwarto kolejną halę magazynową.
W piątek, 17 lipca br. w siedzibie firmy Sezam otwarto kolejną halę magazynową. Burmistrz Śremu Adam Lewandowski oraz Starosta Śremski Tadeusz Waczyński dokonali uroczystego przecięcia wstęgi. Wcześniej nową halę poświęcił ks. dziekan Marian Brucki.W klimatyzowanej hali będą magazynowane produkty i przetwory wymagające niższych temperatur. Firma Sezam jest jedną z największych hurtowni spożywczych w Wielkopolsce. Klientami Sezamu są zarówno małe sklepy spożywcze, a także duże sieci handlowe.




